always and forever

5. may 2014 at 19:20 | Caroline |  diary
Dámy a pánové, začala jsem pátou sezónu TVD! Nechápu, jak to dělám, ale prostě jo. Vlastně už mám za sebou 13 dílů, ale who cares? Jsem na pátej sezóně a je to super. Dokonce jsem začala mít ráda i Klause, což je překvapení, protože mi na začátku lezl krkem, ale hrozně se mi líbí to, jak prostě chce Caroline a to mi přijde děsně roztomilý. Taky se chystám na The Originals. Mám za sebou teprve 1 díl, protože si to nechávám, tak nějak na horší časy.
Mám pro vás megaobrovskou n o v i n k u !!! Konečně si budu kupovat tu zrcadlovku, kterou si už tak dlouho přeju ❤️. Mám teď doma našetřených hodně peněz, tak jsem si řekla, že radši, než to všechno utratit za něco, co vlastně asi ani potřebovat nebudu, tak si radši koupím zrcadlovku. Vybrala jsem si tuhle: Canon EOS 600D s objektivem EF-S 18-55mm DC III. Btw. těm objektivům vůbec nerozumím ;). Dneska odpoledne jsem si ji objednala a do středy bude u maminky. Samozřejmě, co si budeme nalhávat, chci ji kvůli youtube, ale taky kvůli tomu, abych mohla konečně natáčet a fotit na koncertech a fesťácích s tím pocitem, že to bude mít kvalitní výsledky.
Ve škole to je hrozně v klidu. Minulý úterý bylo poslední zvonění, takže maturanti měli různý převleky a stříkali po nás ocet, nějaký parfémy, deodoranty a kdo ví, co ještě. No řeknu vám, dobrej puch. Ale odpadly nám poslední dvě hodiny (tělák, thanks god!), protože bylo pasování třeťáků. Seděli jsme na parkovišti za školou a maturanti vyvolávali třeťáky a dávali jim různý úkoly a tak. Hrozná prdel. Strašně jsme se nasmáli! Čtvrtek a pátek bylo volno a tenhle tejden bude opět. Dneska jsme byli v kině na filmu Zlodějka knih. Maturanti stále psali nějaký testy a ve škole nám nemohli dát ředitelský volno, tak nám domluvili kino, takže jsem jela do V na 10 hodin a jen na ten film, takže úplná pohodička. Film se mi celkem líbil, protože ten Žid, Max, byl vlastně sexy.
A kluci z Nebe ukázali světu obal k novýmu CD! Je peckovní. I když tam kluci vypadaj jak zabijáci, fakt ale, mrkněte se na to, tak se mi to líbí :D! Jestli ho chcete vidět, tak kuk sem.
Upřímně jsem teda čekala, že se rozepíšu nějak víc, ale nějak mi to nevyšlo, no. Omlouvám se i za to, že nejsou žádný fotky, ale všechny je můžete vidět na mým instagramu, takže je zbytečný nahrávat je i sem a navíc se mi to z mobilu do počítače dává hrozně blbě.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.