než se rozední

29. may 2014 at 15:34 | Caroline |  diary
Dneska to rozhodně nebude tak dlouhej článek jako minule, to se nebojte. Vlastně ani nevím, co bych vám měla napsat. Asi jedině to, že naprosto nesnáším svou třídu, protože se umí jenom hádat a třídní je taky dobrej kus vola. Dal nám do pondělka za úkol napsat esej o tom, co nám rok na Kostce dal a co vzal, tak mu tam pěkně podrbu skoro všechny lidi ve třídě, protože se bavím jenom s Pájou, Sárkou a Sylvi.
Příští čtvrtek jdeme s T na doprovodnej program k Zlín Film Festivalu na koncert Nebe. Už se moc těším! A beru Štěpu, takže bude hodně fotek :)
Přestala jsem přidávat na wattpad Šílenou a Lindos Princess, protože bych je jednou chtěla vydat k knižní podobě, tudíž nemohou být nikde zveřejněny. Ale nechávám tam Change Your Life (odkaz v menu), takže si klidně můžete číst. Tímto se omlouvám všem, kteří Šílenou či LP četli.

Slepila jsem si čtyři A4 papíry a udělala si takovej plakát mých vzorů/idolů <3. Mám to tak udělaný i v menu, tady na blogu. Je tam Martina Stoessel, Ariana Grande, Emma Smetana, Lily Collins a Zoey Deutch.

Moje krásný dveře <3. Podepsaný plakáty od Mandrage <3

Skupině Nebe vychází zejtra CD Než se rozední! Už teď si ho můžete poslechnout na Deezeru (zde). Je to peckovní, moc se jim to povedlo!

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.