July 2014

i love you summer!

31. july 2014 at 12:16 | Caroline |  diary
Po delší době opět nějaký zápis z mýho života! Vím, že se moc často neozývám, ale víte, že nemám ráda každodenní články a navíc se mi nechce trávit celý prázdniny u blogu.
Upřímně řečeno se u mě nic extra nestalo.
Asi jen to, že jsem teda zase krátkovlasá. Teda, úplně samozřejmě ne, jen to mám trochu zkrácený, kousek nad prsa a jsem spokojená. Mně osobně vlasy střední délky vyhovují a navíc mi přijde, že mi sluší víc než dlouhý.
V úterý mě štípla vosa. Naprosto nečekaně, protože jsem jen seděla na terase u notebooku a navíc jsem měla tričko! Což vůbec nechápu, protože mi vysvětlete, jak mě zvládla štípnout přes tričko? Když jsem se druhý den probudila, měla jsem to celkem peckově nateklý, celý rudý a bok větší než ten druhej. Teď je to pořád tak trochu napuchlý a pořád to svědí.
V neděli jsme byli na Karlštejně, protože jsme tam chtěli zajet. Mám jenom pár fotek zvenku, protože se vevnitř fotit nesmí, ale bylo to hezký. Návštěvu určitě doporučuju :) Hrad je celkově moc krásnej. A potom jsme ještě zajeli do Koněpruských jeskyň, ale to bylo tak trochu neplánovaný, protože jsme to měli po cestě. Vtipný to bylo ve chvíli, když si před vstupem všichni začali oblíkat mikiny a bundy a my jak frajírci jen v kraťasech a tričku a uvnitř 10°C. Takže celkem pěkná lednička.
Zítra se jedem kouknout do Český Lípy na naše nový štěňátko, který je k odběru od 12.8. Už se na ni moc těším, protože mi Cayleinka strašně moc chybí... Budeme mít opět buldočka, lilovou strakošku. A je úplně úžasná, tak jsem na ni moc zvědavá.
A už se i těším na Trnkobraní na který jdem 22. srpna! A dokonce pojedem i 24. srpna do Hranic na Městský slavnosti, protože tam jsou Nebe a navíc to není ani moc daleko. Doufám, že se brzy objeví nějaký informace o této akci!
Karlštejn!

Náš bobánek. Jmenuje se Cindy.

Som namaloval. Měl to být Josh Hutcherson, ale nějak mi to nevyšlo.


Předvčerejšky mi přišly tyhle samolepky od John Wolfhooker! Byla jsem vylosována na jejich facebooku, tak jsem měla velkou radost. A zvlášť v šoku jsem byla z nápisu ,,Šílená"! Před pár dny mi totiž kluci z JW lajkli na insta fotku právě s neoficiálním coverem Šílený, takže jsem z toho byla úplně mimo.

summer #newin

27. july 2014 at 21:50 | Caroline |  shits
Dlouho jsem vám neukázala, co novýho jsem si koupila, popřípadě dostala. Proto jsem se rozhodla, že vám to dnes ukážu. Není tady samozřejmě vše, to bychom tady byli dlouho, ale jen věci ze kterých mám obrovskou radost!

Nějaký suvenýry z Kosu. Magnety pro babi s mamkou, přívěšek na klíče pro strejdu a dekorace na stůl pro mě, ať mám taky nějakou památku. Šutr jsem našla v moři. Mezi těmi všemi tmavými kameny doslova zářil a já ho tam nemohla nechat, protože mě k němu prostě něco táhlo! Láska na první pohled, řekla moje kámoška.

Došel mi I Love Juicy od LUSH a já nutně potřebovala novej šampon a jelikož dm na Václaváku asi není, tak jsem skočila do The Body Shopu.

VANS boty jsem koupila až na druhej pokus, protože na Zličíně jich moc neměli a tyhle jsou z nějakýho sportu blízko Václaváku. A Nike Air Max jsem dostala k svátku a ty jsou ze Zličína z FootLockeru! A jsou sakra božský. Nikdy jsem tak pohodlný boty neměla a dokonce přežily i ten děsnej liják a bouřku ve kterým jsme běhali po Václaváku.

To bych nebyla já, kdybych neměla knihy. Berlín za Hitlera mi koupila babi a novej díl Roztomilých malých lhářek a Nástrojů smrti jsem kupovala v Neoluxoru. Čtete někdo Nástroje smrti? Město padlých andělů bylo naprosto překvapující!

Tyhle jednoduchá trička jsem si naprosto zamilovala! Jsou úplně skvělá, nemyslíte?

AQUIS MARINE 2014

21. july 2014 at 9:49 | Caroline |  diary
Ahoj!
Dnes jsem se rozhodla, že napíšu o naší dovolený na Kosu v Řecku v hotelu Aquis Marine, který si rozhodně zaslouží pozornost!
Odlétali jsme 30. 6. 2014 z letiště Václava Havla v Praze. Já, trpící hrůzou z létání, byla vynervovaná až při vstupu do letadla, protože odtud už není cesty zpět. Nechápu, proč tak vždycky nervím, když je to úplně v pohodě, protože mi je nepříjemně jen při vzletu, pak už je to v pohodě. Odlétali jsme kolem páté ráno, takže už bylo světlo a když jsme vzlétli nad mraky, krásně svítilo sluníčko. Dostali jsme jídlo a celý let byl v pohodě, jen pár malých turbulencí. Těsně před příletem na Kos nás pilot informoval o tom, v jaké jsme výšce a že je právě v této výšce -55°C. Když jsme přistávali, tak jsem se dívala z okýnka a viděla jsem pod námi několik lodí, pak i samotný ostrov. Po přistání jsme šli pro kufry, a pak před letiště, kde čekala slečna z agentury, která nám řekla, jak se dostat do hotelu. Nastoupili jsme do autobusu a jezdili asi hodinu a čtvrt po ostrově než jsme vyhodili všechny lidi do jiných hotelů. To doteď trochu nechápu, když náš hotel byl k letišti nejblíže. Když jsme tam konečně dorazili, měli jsme klíče jen k jednomu bytu, tak jsme si dali věci k sousedům, kteří s námi letěli a vyrazili na jídlo. Pak jsme šli i k bazénu, kde nás bavili skvělí animátoři. Když se na to dívám zpátky, tak jsme ten první den museli být děsně vyjukaní, když jsme nevěděli, co, kde je a kam se jak dostaneme. Večer jsem si zašla na Welcome Show, kterou měli připravenou animátoři. Každé pondělí je Welcome Show, úterý Comedy Show, středu Pool Party, čtvrtek Cabaret, pátek Greek Night, sobotu Música (večer, kdy se pořád tancovalo) a neděli měli celou volnou, jen večer udělali jednoduché Evening Game. Já byla na všem (na Welcome Show a Pool Party 2x) až na Greek Night, protože to jsme se jeli podívat do hlavního města Kosu. Mně se všechny show hrozně líbily. Na Welcome Show měli skvělé tance a mně je doteď líto, že jsem si je nenatočila! U Comedy Show jsem se zasmála. Pool Party byla legendární, protože jsme druhý den měli letět domů. Asi od půl desátý až do půlnoci tancovali a já obdivovala jejich výdrž. Potom jsem šla za Slavou, ale k tomu se dostanu až později.
Zpátky k hotelu a všemu okolo. Mně osobně se tam moc líbilo! Obrovský resort, pěkné prostředí, skvělé bazény a úžasní animátoři. Moře bylo trochu horší, protože mělo naprosto příšerný vstup, ale když se to přešlo, tak už to bylo v pořádku. My jsme každej den dělali to stejný, takže jsme ráno vyrazili na snídani, k bazénu, na oběd, k bazénu a moři, na večeři, k baru a já na animace. A takhle to šlo celou dovolenou dokola.
Jednou jsme si půjčili auto a vyjeli jsme do večerního hlavního města Kosu. A další den jsme si zajeli na Paradise Beach (ze který fotky nemám, protože jsem se bála táhnout zrcadlovku na pláž), která je vyznamenána nějakou modrou vlajkou EU nebo něčím takovým, takže moře je naprosto průhledné, opravdu nádhera.
Ještě jsem nezmínila dvě zajímavosti. Jednou je to, že na kruhovém objezdu má přednost ten, který najíždí a druhou to, že jsme z hotelu viděli na Turecko.
Abych se teď dostala k něčemu zajímavějšímu, tak domluva byla teda celkem zajímavá. Já se těšila až si s někým budu moct pokecat, ale bohužel více jak polovina animátorů byla z Francie, takže jejich angličtina byla opravdu zajímavá. A jednou jsem se bavila s Jessicou, která je pro změnu z Itálie a to jsme si taky moc nerozuměly. Teď mi to přijde celkem úsměvný! Jedinej člověk se kterým jsem si pokecala byl Slava z Lotyšska, protože když jsem si nemohla vzpomenout na anglický slovíčko, tak jsem mu to řekla česky a on tak nějak porozuměl. Přísahám, že Slava byl bůh! Neskutečně milej a sympatickej kluk s tím nejroztomilejším smíchem, jakej jsem kdy slyšela! Poslední den (právě po tý Pool Party, kterou jsem už zmiňovala), tak jsem za ním šla, abychom se rozloučili a vzala si na něj facebook a bylo to hrozně hezký. Úplně se mi z jeho objetí nechtělo pryč. Mám tady i celkem funny story s Carlem a Joanem z Francie. Když jsem se s nimi vyfotila, tak jsem za nimi šla, aby mi napsali svoje jméno, protože jim šlo blbě rozumět a navíc jsem nevěděla, jak se jejich jména píšou. A oni hned na mě: ,,For facebook?" a já: ,,If you want." a měla jsem strašnou chuť se smát. Ti se toho teda nebáli!

Abych to nějak zakončila, tak se mi celá dovolená moc líbila a klidně bych se tam vrátila! Bylo to fakt skvělý, určitě všem doporučuji!

V tom extrémně dlouhým videu níže můžete vidět všechny fotky a všechna videa, která pocházejí, jak ode mě, tak do táty a sousedů.

Na video se dostanete kliknutím na foto níže.

PS: Slava mi včera odepsal na zprávu na fb.

SNAPCHAT MOMENT

12. july 2014 at 13:32 | Caroline |  diary
Ve čtvrtek jsme přiletěli z Kosu domů, článek o dovolený napíšu, jakmile budou všechna videa nahraná na youtube a fotky nahrány na rajče. Zatím mám tady jen pár fotek ze snapchatu :)

Co člověk na dálnici nepotká.

Zuzky štěňátko.

Pobazénová Kosácká selfie.

Aneb, jak jsem byla v hajzlu po letu z Kosu. PS: Kinedryl dělá svý.

Nástroje smrti: Město padlých andělů

Dostala jsem od dědy 16 Arizona čajů :3