i love you summer!

31. july 2014 at 12:16 | Caroline |  diary
Po delší době opět nějaký zápis z mýho života! Vím, že se moc často neozývám, ale víte, že nemám ráda každodenní články a navíc se mi nechce trávit celý prázdniny u blogu.
Upřímně řečeno se u mě nic extra nestalo.
Asi jen to, že jsem teda zase krátkovlasá. Teda, úplně samozřejmě ne, jen to mám trochu zkrácený, kousek nad prsa a jsem spokojená. Mně osobně vlasy střední délky vyhovují a navíc mi přijde, že mi sluší víc než dlouhý.
V úterý mě štípla vosa. Naprosto nečekaně, protože jsem jen seděla na terase u notebooku a navíc jsem měla tričko! Což vůbec nechápu, protože mi vysvětlete, jak mě zvládla štípnout přes tričko? Když jsem se druhý den probudila, měla jsem to celkem peckově nateklý, celý rudý a bok větší než ten druhej. Teď je to pořád tak trochu napuchlý a pořád to svědí.
V neděli jsme byli na Karlštejně, protože jsme tam chtěli zajet. Mám jenom pár fotek zvenku, protože se vevnitř fotit nesmí, ale bylo to hezký. Návštěvu určitě doporučuju :) Hrad je celkově moc krásnej. A potom jsme ještě zajeli do Koněpruských jeskyň, ale to bylo tak trochu neplánovaný, protože jsme to měli po cestě. Vtipný to bylo ve chvíli, když si před vstupem všichni začali oblíkat mikiny a bundy a my jak frajírci jen v kraťasech a tričku a uvnitř 10°C. Takže celkem pěkná lednička.
Zítra se jedem kouknout do Český Lípy na naše nový štěňátko, který je k odběru od 12.8. Už se na ni moc těším, protože mi Cayleinka strašně moc chybí... Budeme mít opět buldočka, lilovou strakošku. A je úplně úžasná, tak jsem na ni moc zvědavá.
A už se i těším na Trnkobraní na který jdem 22. srpna! A dokonce pojedem i 24. srpna do Hranic na Městský slavnosti, protože tam jsou Nebe a navíc to není ani moc daleko. Doufám, že se brzy objeví nějaký informace o této akci!
Karlštejn!

Náš bobánek. Jmenuje se Cindy.

Som namaloval. Měl to být Josh Hutcherson, ale nějak mi to nevyšlo.


Předvčerejšky mi přišly tyhle samolepky od John Wolfhooker! Byla jsem vylosována na jejich facebooku, tak jsem měla velkou radost. A zvlášť v šoku jsem byla z nápisu ,,Šílená"! Před pár dny mi totiž kluci z JW lajkli na insta fotku právě s neoficiálním coverem Šílený, takže jsem z toho byla úplně mimo.
 


Comments

1 wendy wendy | Web | 31. july 2014 at 12:44 | React

To štěněěěěě <3 Pěkný fotky btw :] Na Karlštejně jsem byla jen jednou, ale jako malá, takže si z toho nic moc nepamatuju:-D:(

2 Al. Al. | Web | 2. august 2014 at 10:25 | React

Na Karlštenj jsem se chtěla vždycky podívat :) A jaký ňuňu pejsek.

Nominovala jsem tě do Blogger tagu :) http://alenka-v-risi-divu.blogspot.cz/2014/08/tag-blogger-tag.html

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.