Trnkobraní a Konec prázdnin v parku v jednom článku

26. august 2014 at 20:29 | Caroline |  diary
Přišlo mi zbytečný, rozepisovat se o dvou akcích do dvou článků, takže to dám do jednoho, protože to bude pohodlnější nejen pro mě, ale i pro vás.
Začnu Trnkobraním.
Každej víte, co Trnkobraní je a pokud ne, tak byste se sebou měli začít něco dělat. Pokud pořád nevíte, je to dvoudenní festival, kterej se koná ve Vizovicích. Já na něm byla poprvý v roce 2009 (nebo 2008? nevím přesně) a od té doby až letos. Jela jsem v pátek 22.8.2014, protože tam měli být Mandrage a Koblížc! a kde jsou oni, musím být i já, to je jasný. Mandrage měli začínat 17:00, ale samozřejmě začali se zpožděním, protože tam mluvit pořadatel, pak přišel Bolek Polívka, všichni mu zpívali k narozkám, a pak až začali Mandrage. A byli naprosto báječní! Já to říkám vždycky, ale já fakt neměla slov. Naprostá bomba a já měla fakt super místo. Byla jsem pěkně uprostřed a ani ne moc daleko, takže mám super fotky, videa a navíc jsem měla i bezvadnej výhled. Hodně mě překvapilo, že celý vystoupení bylo jak na Siluety Tour. Nechali tam světelný efekty i dokonce ty věci, který nevím, jak se jim říká, ale vždycky vypustí do výšky jakoby páru a je to moc drsný. Uvidíte to na jedný fotce a určitě budete vědět o čem mluvím. A to nevíte jednu super věc! Mandrage hned druhej den regramovali mou fotku z Trnkobraní!!! Mrkněte se sem, pokud to chcete vidět na vlastní oči. Samozřejmě nemusím psát, že jsem měla malej infarkt.

Fotky z Mandrage

Videa z Mandrage

Hned po Mandrage jsem vyrazila na Koblížky, kteří hráli na druhý stage. Řeknu vám, prorvat se přes všechny ty lidi, to bylo něco. Já na Koblížky přišla ke konci Kejty, takže jsem moc nezmeškala. Šla jsem hned dopředu, takže jsem stála skoro u pódia, přede mnou byla jenom jedna holka, protože u pódia byly jen největší fanynky, to je jasný. Koblížci byli samozřejmě taky naprosto skvělí, jen byli trochu blbě ozvučení, alespoň mně to tak přišlo, protože Filipa nebylo často slyšet zpívat. Opět dělali strašný kraviny, třeba si stříkali rajecku za krky nebo Josie přejmenoval písničku VoNí na Písničku o trávě. Když dohráli, čekala jsem až přijdou mezi fanoušky. Naštěstí všichni odešli zpátky na první stage, takže tam skoro nikdo nebyl. Nejdřív přišel Josie, tak jsem se s ním vyfotila, vzala si podpis a zeptala se, jestli přijde Filip. Josie mi řekl, že snad jo, tak jsem mu řekla, ať mu řekne, ať přijde. Josie odešel a za chvíli přišel Filip, tak jsem hned za ním šla. Vzala jsem si podpisy, a pak jsem na něho vytáhla tu svou knihu. Probíhalo to nějak takhle.
Já: ,,Tady máš knihu."
Filip řekl něco v tom smyslu, co s ní má společnýho.
Já: ,,No, ty seš tak jako jedna z hlavních postav."
Filip: ,,Jo, počkej! To je ta fanfiction, jak na ni byl trailer s teaserem John Wolfhooker?"
Já: ,,Jojo, to je ono."
Filip: ,,NO TO SI DĚLÁŠ PRDEL!" v tuto chvíli se všechny oči upřely na nás. ,,Tys to jako fakt napsala?"
Já přikývla a Filip řekl: ,,Pocem." a objal mě. To bylo strašně krásný. A pak se mě ještě ptal, jestli to je moje jméno na tý knize a já, jestli se se mnou vyfotí a on, že jo, že uděláme promo ke knize :D. Jak to dopadlo, můžete vidět níže. Ale kdybyste viděli, jakou měl radost, to bylo něco nádhernýho! Pro mě rozhodně nejkrásnější den v životě. Tohle bych přála zažít každýmu, protože ani nedokážu popsat slovy, jak neskutečný to bylo.

Fotky z Koblížků

Videa z Koblížků


A jako druhou akci tady mám Konec prázdnin v parku, která se konala v Hranicích na Moravě. Jela jsem tam s T. Dorazili jsme tam asi ve čtvrt na šest, protože v půl šestý měli hrát Nebe, ale začali až ve třičtvrtě, protože celou dobu ladili. Hráli fakt dlouho. Sám Petr (zpěvák) říkal, že tak dlouho hráli zatím jen na křestu desky a ještě říkal, že musí hrát tak hoďku a půl, že jim nakázali, ať hrajou dlouho :D. Proto hráli i písničky, který normálně nehrajou, což bylo naprosto super a mně se to moc líbilo. Když dohráli a odcházeli, tak všichni křičeli, že chtějí ještě jednu, tak se kluci vrátili a dali přídavek. Hráli Z pomerančů, kterou mám moc ráda, takže mi udělali děsnou radost. A víte, co se mi na jejich koncertech líbí nejvíc? To, jak s nimi všichni zpívají Vteřinu. To je něco tak úžasnýho! Už mě se chce z toho dojetím a radostí brečet a to jsem fanynka, takže jak se teprve musí cítit oni! A nejlepší bylo, když se Petr rozhodl, že řekne nějakej vtip, ale nakonec z toho vylezla historka. Říkal, že když hráli v Hranicích poprvý (tohle byl jejich druhej koncert v Hranicích), tak tam byli jen tři lidi z toho jeden byl pořadatel. To ho Štěpán opravil, že tam ani pořadatel nebyl. A pak, že chtěl Petr říct vtip, kterej měl asi 2 minuty a v tý pointě celýho vtipu ho Tom přerušil, že už ho stejně nikdo neposlouchá. Po koncertě jsme šly ke stanu, kde se kluci fotili a dávali podpisy a prodávali merch. Já si nic nekoupila, ale nejdřív jsem se vyfotila s Peťou, a pak jsem šla pro podpisy. Taky jsem se fotila s celou kapelou a když jsem odcházela, tak mi Peťa pochválil tričko :3 (fangirling jako svině!). Pak jsem šla za Štěpu, jestli s ním můžu mluvit a odvedla jsem si ho kousek dál a vypadalo to takhle.
Já: ,,Hele já nevím, jestli si mě pamatuješ, ale já ti dávala na Zlínským filmovým festivalu to přání k narozkám."
Štěpa: ,,Jojojojojo."
Já: ,,No, tak já tam psala o knížce, a tak jsem ti ji donesla."
Štěpa: ,,A co teda vlastně studuješ?" podepisuje můj vlastní výtisk.
Já: ,,Žurnalistiku."
Štěpa: ,,A kde?"
Já: ,,Na Kostce ve Vsetíně." jo, fakt jsem řekla VE Vsetíně.
Štěpa: ,,Já nevěděl, že je žurnalistika i na střední. Jen na vysoký."
Já: ,,Vždyť je mi 16."
Štěpa: ,,No právě proto mi to bylo divný."

Pak jsem se s ním ještě vyfotila a jeli jsme domů.

Fotky z Nebe

Videa z Nebe

Na tý fotce s Peťou vypadám, bez urážky, jak naprostej kokot, co so budem nalhávat, protože mi ta posraná kapuce přepadla dopředu. A k druhý fotce mám taky komentář, protože já, Peťa i Štěpa máme, co dělat, abychom neměli záchvat smíchu, protože Štěpa se zrovna s někým loučil, a pak úplně vyšiloval, že neví, kam se má dívat. Ono vám to teď asi vtipný nepřijde, ale v tu chvíli to bylo neskutečný :D.
 


Comments

1 wendy wendy | Web | 26. august 2014 at 21:57 | React

Aaaach, hlavně to s tim Filipem je strašně krásný!
Ale musíš mi vysvětlit to s tim filmem nebo čímsi. Cos to vlastně sepsala? :-D
Koblížky jsem strašněmoc poslouchala. Hlavně v roce 2011. Od tý doby u nás byli dvakrát, dvakrát mi nevyšlo jít na jejich koncert a dodneška jsem na nich nebyla :-D Hah.
Jinak moc pěkný fotky. Myslím, že to byly tři úspěšný koncerty! Jeden regram a pak ta knížka!!!
I k tomu regramu gratuluju, taky bych byla z toho urvaná! :D

2 NikojKa NikojKa | Email | 27. august 2014 at 0:32 | React

Manderage milujem :))) závidím :))
Pozývam ťa na moju giveaway, kde môžeš vyhrať 10 skvelých produktov :)<a href="http://bellesfleursnikol.blogspot.sk/2014/08/meninova-narodeninova-giveaway.html">BellesFleurs</a>

3 wendy wendy | Web | 27. august 2014 at 7:36 | React

mě jsi zase pobavila s tím hrníčkem Williama a Kate :-D
+ jo, máš pravdu, když si to projdeš pěšky... stálo to za to :)

4 Patas One Patas One | Web | 27. august 2014 at 18:53 | React

Jsem rád, že jsem sem došel... Sice ani jednu z napsaných kapel neposlouchám... Přesto jsem si však rozpomněl na jednu mou kdysi známou, která kapelu Koblížci zbožňovala a s kterou jsem měl to potěšení trávit taneční... Díky! ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.