second class of high school, RIP Slava...

7. september 2014 at 10:00 | Caroline
Tenhle článek bude začínat úplně jinak než jsem měla v plánu. Stala se hrozná věc a já jí doteď nemůžu uvěřit. Pokud si pamatujete na článek o Aquis Marine, tak si určitě vzpomenete i na to, jak jsem v něm básnila o Slavovi, animátorovi z Lotyššska. Včera večer jsem se dozvěděla, že Slava předminulou zemřel. Věřte mi nebo ne, ale v noci jsem z toho nemohla usnout, protože tomu prostě nemůžu uvěřit! Celá se pořád třepu a je mi blbě. Je mi to tak neskutečně líto. Když si představím, jak mi psal, jak chce příští sezónu jet do Španělska a navštívit Amazonii nebo Grand Canyon, cítím se ještě hůř. Ten kluk měl celej život před sebou a teď nic. Je mi hrozně a nedokážu si představit, jak se musí cítit rodina... Prosím o minutu ticha pro Slavu, který navždy zůstane v naším srdcích :(.

Asi takhle nějak jsem vypadala první školní den.

Jsem citlivá. Teda úplně takhle jsem nevypadala, vlastně jsem neuronila ani jednu slzu, ale musela jsem to tady nějak okořenit, aby to nebylo zase tak nudný. Řeknu vám, že přinutit se vstát z postele, byl nadlidský úkol. Naštěstí nás ve škole moc dlouho nedrželi, takže když jsem přijela domů, hned jsem usnula, protože jsem byla ještě trochu nemocná. Ale další den to už celkem začalo. Samozřejmě, že v každým předmětu jsme měli takovou úvodní hodinu, kde nám řekli, co nás čeká a tak dále. Co se týče nových předmětů, tak nám přibyla psychologie a sociologie, ekonomika, chemie, fyzika. PEK nám teda nepřibyl, ten jsme měli i minulej rok, ale tenhle rok v něm budeme dělat úplně něco jinýho.
Taky nám oznámili, že nás po Vánocích čeká lyžák a já už přemejšlím, jak se z něho vymluvím. Zatím jsem na nic nepřišla.

Myslela jsem, že toho napíšu víc, ale fakt jsem úplně mimo, takže se omlouvám, ale víc vám dneska nenapíšu...
 


Comments

1 wendy wendy | Web | 7. september 2014 at 10:55 | React

smrt je strašná věc. nesmiřitelná. o prázdninách mi taky umřel blízkej člověk a pro mě se to nikdy nezahojí. dá se vůbec zahojit rána ze smrti?...

a miluju ten pravej sloupec, kde je napsáno vyvolení

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.