crazy stupid you and me

15. november 2014 at 12:15 | Caroline |  diary
Přijde mi děsně vtipný, jak vám vždycky na konec článku dávám odkazy na sociální sítě, kde mě můžete sledovat, a pak si uvědomím, jak depresivní je můj weheartit a říkám si, proč vám sem ten odkaz vůbec dávám, ještě vás zdeptám, ne. Nicméně, stejně se tam mrkněte. Ale já za to popravdě nemůžu, za to, co srdíčkuju, když má zeď je plná takvých depresivních a smutných a zničených obrázků a já prostě neodolám tomu, abych na to neklikla.
Teď se dívám na óčko na ňákej TOP 30 musicjet či jak se to jmenuje a říkám si, co to je, vždyť tam nehrají nic, co bych poslouchala. Jo, hráli tam Happy Little Pill od Troye Sivan a to je za tu dobu tak nějak všechno. Teď je mimochodem číslo 14, tak uvidíme, jestli tam ještě něco bude. To mě přivádí k myšlence, zda poslouchám špatnou muziku nebo ostatní poslouchají blbou muziku, protože to, co v tý telce hrají, no občas něco nechápu a nepobírám, jak to někdo může poslouchat. Klidně mě teď ukamenujte, ale tahle hudba, to není nic pro mě.
Mimochodem před pár dny vyšlo EP k Good Girls od 5SOS a O MŮJ BOŽE. Myslela jsem, že se poseru, když jsem to slyšela. Prostě Long Way Home v akustické verzi? Moje nejoblíbenější písnička v akustický verzi? A pak Good Girls v live verzi a akustický verzi a ještě nová písnička Just Saying? No, ten stav ve kterým jsem byla jste ještě nikdy neviděli. Musela jsem se smát sama sobě.
Jo a pamatujete, jak jsem v minulým článku psala, že jedu v pátek vytahovat stehy? Pokud jsem to tam teda psala, ale to nevadí, prostě jsem měla být včera u zubaře a víte, co? HOVNO! Ve středu večer mi volal, že mají volno, tak mám přijít až v úterý. A jsem nasraná, protože mě ty stehy už serou, jak mi tam plandají a furt mě lochtají v krku. A úterý, když je půjdu vyndavat, tak je už budu mít dva tejdny a jsem z toho už úplně na nervi. Nicméně včera jsem teda ve škole nebyla, protože jsem šla ke kožní, která tam je jen v pátek, což je docela debilní, naštěstí jsem tam moc dlouho nečekala, byli předemnou jen dva lidi, takže já už po osmý byla hotová a šla jsem za mamkou do práce, abych ji donesla recept na prášky. Pak jsem šla albert. My tomu říkáme albert, ale vlastně to je alfa market, ale to je jedno. Šla jsem do papírnictví a vykoupila jim tam všechny bílý temperky, pak dvě černý, nějaký štětce a ještě barvy na textil. Temperky k těm dveřím o kterých jsem vám možná už psala, ale to už si nepamatuju. Nicméně dveře už mám hotový, brzo vám je ukážu. Pak jsem šla do drogérie, abych si koupila nějakej makeup, nakonec jsem se rozhodla pro Match Perfection od Rimmel a ještě jsem potřebovala nějakej hnědej matnej stín, bohužel tam nebyl ani jeden, tak jsem si koupila celou paletku nude stínů od uma cosmetics a ještě černej lak, kterej ještě nemám a šla jsem ještě na albert. Už tejden jsem sháněla nový Bravíčko a NIKDE ho neměli, prostě naschvál, protože tam je článek o 5SOS a já to bravíčko prostě potřebovala. Nicméně v Albertě se na mě usmálo štěstí a bravíčko už mám doma a jsem spokojená.
A víte, co je ZEJTRA? KONCERT KOBLÍŽKŮ na kterej se úplně brutálně těším a nemůžu se dočkat!!! ASI NEDOSPÍM.

Vůbec nevím, co bych vám ještě měla napsat, tak vám sem hodím nějaký ty moje slavný depresivní obrázky z weheartit. Ale co si budem nalhávat, já můj weheartit miluju.

A NEUVĚŘITE JEDNÝ VĚCI! Moje story ,They Have Place in my Life' už má téměř TISÍC přečtení! http://www.wattpad.com/story/23985776-they-have-place-in-my-life-janoskians%265sos Děkuju všem <3 UPDATE: UŽ JSTE PŘEKROČILI HRANICI 1K!

Na óčku stále nic, už jsme na čísle 11.
Číslo devět, zázrak se stále neděje.
Zázrak se nestal.

Lásky <3

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.