těžce v úpadku

28. november 2014 at 23:07 | Caroline
Žiju.
Nebo spíš přežívám. V rámci možností, víte jak. Co si budem nalhávat, že by byl ten život nějak extra supr se taky říct nedá.
Řekla jsem si, že bych mohla změnit vzhled blogu a taky tak udělala. Protože třeba dneska nám na V hoďku sněžilo. Naštěstí to hned slezlo, ale stejně.
Všichni blázní s Vánoci a mě to už brutálně sere. Proboha lidi, je LISTOPAD! Přijdu do obchodu - vánoční výzdoba, jedu městěm - vánoční výzdoba. Už chodím všude otrávená. Což jsem chodila doteď, ale teď jsem ještě otrávenější. Dobře, přiznávám, že už vánoční dárky mám nakoupený. Třičtvrtě rodiny jsem zvládla minulou neděli, ale to je jen kvůli tomu, že už nebudu mít čas, protože mám na každý víkend něco naplánovanýho. Jsem ale celkem ráda, že to mám z větší části z krku.
Od tý doby, co mám vyřezanej ten zub moudrosti, tak mám problémy se zuby. Neustále mě bolí a já už nevím, co dělat. Dneska mi třeba zničehonic ruplo v čelisti a když jsem potom doma jedla, tak při každém kousnutí jsem slyšela zvuk tříštění skla. Určitě víte, co myslím, ale je to děsně divný.
Celkově jsem na tom se zdravím nějak divně. Nedávno mě docela dlouho bolela ruka a v jednom místě mě při zmáčknutí děsně bolí. Nevím z čeho to je. Z psaní určitě ne, protože to mi poslední dobou vůbec nejde a ani u jedný povídky jsem nic nenapsala už tejden.
A přece by to nebyl článek bez ňákých depresivních obrázků, že jo.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.