do what you love and do a lot of it

14. december 2014 at 11:25 | Caroline |  shits
Kolikrát v životě vám někdo odepřel něco, co máte rádi? Kolikrát vás za to pomlouval nebo odsuzoval? Neříkejte, že se vám to nikdy nestalo.
V dnešní době je těžký dát najevo a ukázat ostatním, co máte rádi. Bohužel, všichni odsuzují. To, že máte rádi boybandy hned neznamená, že máte rádi cituji bandu plnou homoušů konec citátu, jak někteří říkají. Ne, tohle se přece nedělá. Je to stejný jakobych přišla JÁ za vámi a řekla, že ten raper, kterýho posloucháte je úděsnej a měli by ho zakázat. A co byste udělali vy? Nevíte? Já vám to řeknu. Začali byste na mě nadávat, přestože jste se předtím VY naváželi do MÝCH oblíbenců.
Narážím na toto téma, protože mě už doslova sere to, jak všichni řeší, co posloucháte, co si oblékáte, co máte rádi a podle toho vás soudí. Zkrátka vás soudí podle obalu a ne obsahu.
Tímhle článkem bych vám chtěla dodat sebevědomí a sílu v tom, abyste se přestali stydět a dali najevo to, co máte rádi. Nehleďte na ostatní a dělejte, co máte rádi, co vás baví!
Je to vás život a nikdo jinej nemá nárok na to, aby vám do něho kecal.
Rozhodla jsem se tento článek napsat, protože se ve svým okolí potýkám s tím stejným.
Poslouchám punk rock, rock, punk a pop rock. A k tomu 5SOS, který lidi okamžitě nazývají tím známým banda plná homoušů. A vůbec je nezajímá, že ti kluci vůbec gayové nejsou a mají do nich daleko. Ale proč by je to taky zajímalo, že, když soudí podle obalu. Já osobně si myslím, že mám perfektní hudební vkus a nikdo mi to nesebere. Já se vám neseru do vašich zpěváků či kapel, tak VY nemáte nárok se srát do těch MÝCH/NAŠICH.
Tohle mě na dnešní době sere nejvíc. Že prostě nemůžete říct vlastní názor bez toho, aniž by vám do toho někdo nezačal kecat či vás pak za vašimi zády nepomlouval.

A těmito několika řádky vám chci říct, KAŠLETE NA OSTATNÍ. Dělejte, co máte rádi a dávejte to pořádně najevo. Jen tak jim jedině ukážete, že máte sílu a oni proti vám budou jen mravencem.
 


Comments

1 wendy wendy | Web | 14. december 2014 at 15:39 | React

Sdílím stejný názor! Tohle je prostě na nic. Společnost si udělala o 1D a 5SOS nebo i Bieberovi nějakej obrázek a ten nikdo nechce opustit a zjistit si o nich něco víc. 1D jsou pro ně ještě kluci z prvního přebalu cédéčka, kde písničky byly úplně odlišný od těch dnešních, vzhledově byli taky úplně jiní... nemluvě o 5SOS, ikdyž ti se mi zdá, že nejsou v ČR tak známí. A podle mýho má každej svůj vlastní dobrej hudební vkus.

2 Kira Kira | Web | 14. december 2014 at 18:54 | React

Jo, tohle mě taky strašně štve. Všichni prostě nechtějí jít s davem, někdo má prostě jinej názor na hudbu než ostatní, ale to neznamená, že ho hned musí lidi hejtovat. Mám ráda stejnej typ hudby jako ty, krom toho ještě 1D, který maj fakt dobrý písničky, teda mě se líbí! Nechápu, jak někdo může říct, že jsou to gayové..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.