2013 was practice, 2014 was the warm up, 2015 is game time

8. january 2015 at 10:56 | Caroline |  diary
Upřímně řečeno mě nebaví dívat se zpátky na rok, kterej jsem prožila. Přece jen, pokud se chcete tak nějak psychicky uzdravit, neměli byste se k minulosti vracet. Proto jsem se naučila k ní nevracet, ale stejně si myslím, že by bylo dobrý, udělat tady takový menší shrnutí a když říkám menší, tak myslím opravdu malý, protože si moc nepamatuju, co se přesně kdy stalo, takže nečekejte nic velkýho. A ten mix fotek, co tady najdete je taky z různých měsíců, ale nebojte, fotky jdou po sobě tak, jak byly nafoceny.
LEDEN - Blížilo se pololetí a moje první vysvědčení na střední. A taky jsem dostala svou první čtyřku na vysvědčení v životě. Pěkných pár pátků jsem žila spokojený život s iPhonem a Macbookem aneb mými láskami na celej život. Taky jsem už byla pár měsíců hrdou fanynkou John Wolfhooker. Začala jsem psát Šílenou. Byla v Praze na obědě u Polhreicha. Bylo výročí Palachovi smrti.
ÚNOR - V únoru se asi nic zajímavýho nestalo, jinak bych vám to napsala, jenže si nic nepamatuju.
BŘEZEN - Byla jsem dvakrát na Mandrage a jejich Siluety Tour. Oslavila šestnáctiny.
DUBEN - Vyhrála jsem CD ATD. Umřela mi princezna Cayle. Šla jsem vyřezat první zub moudrosti.
KVĚTEN - Byla jsem na nejhorším výletě v životě (nesnáším tě střední). Koupila jsem si zrcadlovku. Začala se dívat na The Originals (miluju tě Danieli Sharmane!). Dopsala Šílenou.
ČERVEN - Končil prvák. Byly ty dva roky, co umřel Bosánek. Výročí parašutistů. Byla na Zlínským filmových festivalu. Blog oslavil dva roky.
ČERVENEC - Skončila s pescetariánstvím. Byla na krásný dovolený na Kosu. Koupila si první Air Maxy. Přišly mi samolepky od John Wolfhooker. Ostříhala se nakrátko. Vybírali jsme štěňátko. Byla na Karlštejnu.
SRPEN - Nakoupila si hrozně věcí do školy. Přivezli jsme si Cindynku. Byla jsem na velkým tripu v Praze a nafotila mnoho fotek. Byla na Trnkobraní a předala Filipovi knihu (nejlepší zážitek v životě!). Starala se o Cindynku. Zbláznila se do Janoskians a 5SOS.
ZÁŘÍ - Začal druhák. Umřel Slava. Konečně sehnala Nikdo nás nezastaví a další starý sběratelský knihy o parašutistech. Byla venku s group. Onemocněla. Koupila si lístky na Megakoncert. Objednala si věci od Dirty Pig. Znovu jsem začala poslouchat S-KOREHO.
ŘÍJEN - Začala psát They Have Place In My Life (čtěte tady, už má skoro 4K!). Měla depku. Začala psát A Real Life Angel Walking Down This Earth (čtěte tady, slaví přes 1K čtení!). Poslouchala S-KOREHO.
LISTOPAD - Byla na John Wolfhooker v Plzni a bylo to krásný. Přiznala, že mám depresivní weheartit. Byla na koncertu Koblížků. Měla depku. Nakupovala vánoční dárky. 2 roky, co umřel Baryk. Začala sledovat Teen Wolf (miluju tě Dylane O'Briene a Danieli Sharmane again). Vyřezali mi druhej zub moudrosti. Poslouchala S-KOREHO a zjistila, že mi pomáhá od depek.
PROSINEC - Balila vánoční dárky. Měla depku. Byla na vánočních trzích v Plzni. Začala psát další story, která ještě není veřejná. Byla na vánočních trzích v Praze. Měla nejlepší klobásu v bagetě na Václaváku. Byla tři týdny nemocná. Starala se o Cindynku. Měla depku. Byla v Praze. Rozbalovala dárky. Dostala nejkrásnější dárky na světě. Smála se.

Já sama vstupuju do roku 2015 se sílou a krátkovlasá.
Sice předsevzetí nemám ráda, ale už ze zvyku si nějaká musím dát, ať nad nima pak můžu mít depky (snad těch depek ale nebude tolik jako v druhý polovině minulýho roku).

1) ZAČÍT PSÁT Z RADOSTI A NE NUTNOSTI - A nemyslím tím jen články na blog, ale hlavně moje story na wattpadu. Přece jen, poslední dobou jsem psala rychle a bez přemýšlení jen aby moji čtenáři dostali novou kapitolu, jenže ony ty díly pak stojí za houby a já z nich sama radost nemám. A pokud mají lidi rádi mé story, tak si určitě radši počkají na kvalitnější díl než na krátkej díl napsanej z nutnosti.
2) ZHUBNOUT ANEB KAŽDOROČNÍ KEC - Letos už ale fakt Karle. Konec srandy.
3) DĚLAT VŠECHNO PRO SEBE
4) DĚLAT, CO MĚ BAVÍ
5) NESPOLÉHAT NA NIKOHO JINÉHO KROMĚ SEBE
6) PROJÍT DO TŘEŤÁKU - Let's be honest, střední prostě není prdel.

A nakonec bych chtěla poděkovat všem, kteří byli součástí minulého roku, ale i mého celýho života, těm kteří jsou jeho součástí a kteří budou. Díky.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.