brains are awesome. i wish everybody had one

31. january 2015 at 17:29 | Caroline |  diary

Nebojte, žiju.
Ale už jste si určitě zvykli, že já jsem prostě neskutečně línej člověk, kterej si k tomu blogu nesedne, ať má sebevíc času. Je to asi hlavně z toho důvodu, že nemám o čem psát. Protože co si myslíte, že se v mým životě děje? Hovno. Úplný hovno.
Aktuálním tématem je nejspíš vysvědčení. Mám dvě čtyřky, tři trojky, dvě dvojky a zbytek jedničky. Holt jsem blbější než jak vypadám. Ale mně to nevadí. Důležitý je, že procházíme, no ne? A jak jste dopadli vy? Pls, řekněte mi, že nejsem jediná blbá.
Tenhle měsíc jsem si koupila dvě CD a sedm knížek a jsem šťastná. Asi si o mně myslíte, že jsem blázen, ale když mně to vždycky udělá takovou radost! Koupila jsem si CD Sky Ferreira - Night Time, My Time, protože já tuhle ženu naprosto miluju, a pak ještě Oasis - (What's The Story) Morning Glory?, protože je to to nejdokonalejší CD na světě! A když jsem tam už byla, tak jsem si vzala i DVD Ten, kdo stojí v koutě, což mi připomíná, že si ten film dneska možná pustím. Z knížek jsem si koupila Labyrint a Labyrint 2: Spáleniště a jsem na to hodně zvědavá, protože jsem viděla film a vypadá to dobře. Navíc si knihu hodně lidí chválí. Dál The Perks Of Being Wallflower konečně v angličtině a jsem na to hrozně hrdá! Na Nástroje smrti 6: Město nebeského ohně jsem se třepala už snad půl roku a už šťastně čtu a nechci, aby to skončilo. S Láskou Rosie je další kniha na kterou jsem se moc těšila, stejně tak i na film, kterej je mimochodem naprosto skvělej! Fakt ho všem doporučuju, mně se hrozně líbil a navíc Lily a Sam v hlavní roli? Ano prosím! A nebyla bych to já, kdybych si nekoupila i něco zaměřený na 2. světovou válku. Na HHhH aneb Himmlerův mozek se jmenuje Heydrich jsem si brousila zuby už delší dobu a konečně jsem se odhodlala si knížku koupit, i když zatím nevím, kdy na ni přijde řada. A zakončila jsem to knihou Narozen na popravišti, kterou napsal syn sestry Josefa Valčíka a ví víte, že já parašutisty prostě miluju a obětovala bych za ně život, takže mi tato kniha nemohla chybět.
Taky jsem dneska dočetla Osvětimskou knihovnici, kterou jsem mimochodem četla 5 měsíců! Neptejte se mě, jak jsem to dokázala, protože já sama nevím a to přitom není nijak tlustá. Myslím si, že je to z toho důvodu, že je to zkrátka kniha založena na pravdě a když ji čtete, tak se tak nějak musíte srovnávat s tím, že se to stalo a musíte nad tím přemýšlet. Takže já nad ní přemýšlela pět měsíců a tejden k tomu.

A tím bych asi dnešní článek zakončila, protože nevím, co víc bych řekla. Spíš mi napište, jak se máte vy! A kdyby vás něco zajímalo, tak se ptejte :)
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.